sosyal medya:  LN.   IG.   TW.    FB.    

brando pusha

Brando, merkezine strateji ve yaratıcılığı alan, stratejiyi fikirlere, fikirleri uygulamaya dönüştüren marka yönetimi ajansıdır.

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam. Integer vulputate lacus sollicitudin lectus efficitur, et convallis turpis egestas. Mauris porttitor. Curabitur eu imperdiet massa.

kişiselleştirilmiş mail gönderimi
kişiselleştirilmiş sms gönderimi
kişiselleştirilmiş bildirim gönderimi

şeffaf ve esnek fiyatlandırma

Kişiselleştirilmiş Mail Gönderimi

Kişiselleştirilmiş SMS Gönderimi

Kişiselleştirilmiş Bildirim Gönderimi

Aylık ₺ 249

'den başlayan paketler.

a

Bizi en iyi iş ortaklarımız anlatır...

Bülent Albayrak
Founder, Cymballand

Markamızın kimliğini hayallerimizin ötesine taşıyan, reklam hesaplarımızın verimliliğini kat be kat arttıran Brando ekibine sonsuz teşekkürler. Sizinle birlikten her geçen gün daha da iyiye gideceğimizden şüphem yok.

Nurçin (Özkan) Koçoğlu
Chief Marketing and Brand Officer, Boyner

Brando web sitelerinin ve bloglarının, sosyal medya kanallarının kurulumu, güncellenmesi, SEO optimizasyonları ve kampanya yönetimi konularında zamanında, güler yüzlü, doğru önerileri ile zamanında ve yapıcı yaklaşımı ile değer katıyor.

Tuna Beklevic
Chairperson, Globzen Inc

2019 Cumhurbaşkanlığı Seçimi esnasında Tuna2019 isimli kampanyanın tüm sürecin stratejisinden sorumlu olan Brando ekibi ile son derece uyumlu bir kampanya dönemi yaşadık. Ekip tüm sorumluluklarını yerine getirmesi yanısıra bir çok yaratıcı önerisi ile kampanyayı güçlendirmiştir.